Alo Volkswagen Parça Mad Grup Kuruluşudur.

Mad Grup olarak  gelişime yenilige açık,müsteri memnuniyeti hedefli,ticari faaliyetlerimizi internet satışı veya İstanbul Bagcılar’daki merkezimizden ve Aksaray’daki parakende mağazalarımızdan satış yapma suretiyle sürdürmekteyiz.

Mad Grup otomotiv yedek parça sektöründe 25 yıllık deneyimiyle tüm Türkiye geneline toptan ve parakende satış yapmaktadır.Bünyesinde barındırdığı marka ve model yedek parça zengin çeşitliliği müşterilerinin aradığı tüm yedek parçayı bulmasını sağlar.

Firma olarak tüm otomobil,hafif ticari Mercedes-Benz,Bmw,Mini Cooper,Land rover,Volvo,Citroen,Peugeot,Ford,Volkswagen,Audi,Skoda,Seat, ,Fiat,Renault,Toyota,Mitsubishi,Honda,Hyundai,Kia Japon Kore- Alman- Fransız ve daha birçok yedek parça grubu stoklarımızda mevcuttur.

Her türlü yedek parça için fiyat ve stok sorgulamak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmenizi öneririz.Müşteri temsilcilerimiz siz müşterilerimizin otomobill yedek parçaları ilgili tüm sorunlarınızı çözebilebilecek tecrübededir.

Mad Grup bünyesindeki markalar ve siteler şöyledir

www.madgrup.com.tr

www.alojaponparca.com

www.alovolkswagenparca.com

www.alopejoparca.com

www.alocitroenparca.com

www.alopeugeotparca.com

www.alobmwyedekparca.com

www.alomercedesyedekparca.com

Volkswagen,Seat,Audi,Skoda

Orjinal&Muadil Yedek Parça Kargo Gönderi

Tüm Volkswagen Seat Audi Skoda Marka&Model binek ve ticari otomobilleriniz için yedek parça ihtiyacınızı www.alovolkwagenparca.com sitemizden bize telefon ya da WhatsApp dan ulaşarak fiyat alabilir danışabilir sipariş verebilirsiniz.

Orjinal ve yan sanayi yedek parça çeşitlerimizi sorgulayabilir en uygun fiyatlarla satın alma şansını elde edebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine vereceğiniz siparişler aynı gün stoklarımızdan kargoya verilir.

Hızlı gönderi sayesinde müşterilerimiz günlerce beklemek durumunda kalmadan yedek parçası temin edilir.

Alo Volkswagen Parça İstanbul Aksaray’da parakende ve İkitelli Sultanbeyli Anadolu depoları ile Bağcılar merkezli çalışmaktadır.

Sipariş için bize ulaştığınızda markasında tecrübeli yedek parçacı müşteri temsilcileriniz otomobilinizin şase numarası ile müşterilerine doğru yedek parça ve fiyatlandırma hizmeti sağlar.

Doğru hizmeti almak için Şase numaranızı WhatsApp’tan paylaşın.

Alo Volkswagen Parça müşterilerine en iyi güvenli ve doğru hizmeti vermek ilkesiyle ticaret yapar

Not:Orjinal çıkma parça için müşteri temsilcinize danışın.

Yedek Parçanızı Aynı Gün Stok’tan Teslim Alın

Zengin ürün çeşitliliği ile stok teslim çalışma prensibimizle kargo bekleme süresini minimize ederek sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz.Bu sayede alacağınız ürün aynı gün kargoya verilerek Türkiye’nin neresinde olursanız olun tarafınıza kısa sürede gönderi sağlanır.

Ödeme Seçenekleri

Aynı gün teslim avantajının yanı sıra sipariş verdiğiniz ürünün ücretini havale kredi kartı veya kapıda ödeme şartlarını yerine getirerek satın alabilirsiniz.Türkiye genelinde yedek parça hizmeti sunan firmamız, sektöründe güvenilirliğini kanıtlamış bir özgüven içerisinde, Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kısa sürede ulaşmasını sağlayacak şekilde kargo gönderisi yapmaktadır.

Servislere Ve Toplu Siparişlerde Özel İskonto

 Volkswagen,Seat,Audi Skoda marka yedek parça hizmetimizle tüm modellerde yedek parça ihtiyaçlarınıza hızlı ve sorunsuz çözümler sunuyoruz.Servisler başta olmak üzere, toplu yedek parça ihtiyaçlarınıza özel iskonto uygulanır.Müsteri temsilcimizle ileşime geçtiğinizde gerekli iskontolarınızı alışverişinize yansıtılır.

Çalışma Prensiplerimiz

Satın aldığınız yedek parça sıfır olup kontrolleri yapılmıs ambalajlı ürün oldugundan ürünün bozuk olması ihtimali azdır.Şase numaranızdan kontrol edilerek gönderien ürünlerde yanlış ürün gönderilmesi mümkün olmadıgından firmamız yanlış ürün gönderilmiş sorumluluğunu kabul etmez.

Elektronik ürünlerin hiçbir şekilde iadesi yoktur.

İade ürünün hatalı ve bozuk olması halinde ancak 5 gün içinde iade edilebilir.

İade ödemeleri 7 iş günü sonra Cuma günleri yapılır.

İade edilmesi istenen ürünün ve ambalajının hasar görmemesi şartı aranır.Aksi taktirde iade alınamaz.

Kargo gönderilerimiz Alıcı ödemelidir.Alıcı siparişini teslim almaması durumunda Kargo bedeli Ödemesinden kesilir.

 

 

 

 

Call Now Button
WhatsApp chat